Logi sisse

Kaotasid parooli?
Pole veel registreeritud? Registreeru

Ostukorv

Teie ostukorv on tühi.

Hooldus ja remont

Tehnohooldus

Teie vajadustest tulenevalt pakume me nii kompleksseid kui ka paindlikke hooldusprogramme, alates iga-aastastest kontrollimistest kuni spetsialisti regulaarsemate visiitideni.

Kuna me oleme oma tegevusalal teeninud ära usaldusväärse ja efektiivse partneri maine, siis lisaks meie ettevõtte poolt tarnitud ja paigaldatud süsteemide hooldusele, saame me väga sageli tellimusi teiste ettevõtete poolt paigaldatud seadmete hoolduseks.

Me teostame tellija jaoks sobival ajal ja tööprotsessi segamata igat tüüpi jahutus- ja ventilatsioonisüsteemide hooldust mis tahes otstarbega objektidel – alates büroohoonetest kuni suurte tööstusobjektideni välja.
Tehnohooldus, see on terve meetmete kompleks, mille eesmärgiks on õigeaegse diagnostika ja profülaktika abil seadme tõrgete ärahoidmine.

Split-süsteemide hooldustööde standardloetelu sisaldab järgmisi töid:

  1. Filtrite puhastamine.
  2. Aurusti puhastamine ja desinfitseerimine.
  3. Kondensaatori kontrollimine ja puhastamine.
  4. Drenaa˛isüsteemi puhastamine ja desinfitseerimine.
  5. Seadme tööre˛iimide kontrollimine.
  6. Süsteemi töörõhu kontrollimine.
  7. Süsteemi hermeetilisuse kontrollimine.
  8. Töövoolude mõõtmine.
  9. Töötemperatuuride mõõtmine.

Meiepoolse pakkumise saamiseks helistage telefonile +372 5341 5100, saatke kiri e-postiga info@comfortair.ee või kasutage meie veebilehel asuvat päringuvormi. Me oleme veendunud selles, et Te jääte meie teenuste hinna ja kvaliteediga rahule.

Hooldusleping

Nii nagu kõik seadmed, vajavad ka konditsioneerimissüsteemid rikete ärahoidmiseks ja efektiivse töö tagamiseks regulaarset hooldust.

See on üldtunnustatud fakt, et regulaarselt hooldatud seadmel on tunduvalt pikem kasutusiga, suurem tootlikkus ja energiaefektiivsus.
Meie kogemus näitab, et enamikel juhtudel oli kuluka remondi põhjuseks ebaregulaarne tehnohooldus.

Väga sageli on nii, et tehnohooldus käigus avastatud pisiprobleemide kõrvaldamine aitab vältida suuri ja kulukaid probleeme tulevikus.

Konditsioneerimissüsteemi paigaldamine on suur investeering. On arusaadav, et Te soovite oma investeeringuid kaitsta, pikendada seadme kasutusiga ja tagada selle efektiivse töö. Teie investeeringute efektiivseks kaitseks on leping regulaarse tehnohoolduse teostamiseks, mis tagab süsteemi efektiivse töö paljude aastate jooksul.
Tootja garanteerib seadme tõrgeteta ja efektiivse töö ainult selle regulaarse hoolduse korral.

Me soovitame hooldada olmeruumides kasutatavaid konditsioneerimissüsteeme kaks korda aastas. Kui aga seadet kasutatakse intensiivsemalt (on paigaldatud serveriruumi, kaubasaali, restorani jne), siis me soovitame, et Teie leping näeks ette meie spetsialisti sagedasemaid visiite.

Vastavalt Teie vajadustele võime me pakkuda individuaalset plaanilise hooldusteeninduse lepingut, mis tagab Teie seadme pikaajalise töö ja optimaalse tootlikkuse.

Remont

Kui teie süsteem ei tööta või ei jahuta / ei küta nii efektiivselt nagu peab, siis helistage meile. Reeglina jõuab üks meie inseneridest 24 tunni jooksul kohale, leiab ja kõrvaldab rikke. Meie kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistidel on suur kogemus mis tahes marki seadmete rikete avastamisel ja kõrvaldamisel.
Helistage meie spetsialistile telefonil +372 5555 9449

Saatke meile päring!

Kui vajate remonti, hooldust või seadmete väljavahetamist,
täitke vorm
Palun kontrollige esiletõstetud välju ja proovige uuesti.

Saada