Logi sisse

Kaotasid parooli?
Pole veel registreeritud? Registreeru

Ostukorv

Teie ostukorv on tühi.

Ettevõttest

Sisetingimuste hea kliima ei ole mitte ainult mugavus vaid eluks vajalik tingimus.  Õige temperatuur, õhuvahetus ja niiskus mängivad suurt rolli inimeste tervisele ja enesetundele.

Meie prioriteet on pakkuda klientidele ainult kvaliteetseid jahutus-, kütte- ja ventilatsiooniseadmeid, mis tagaksid maksimaalse tulemuse Teie siseruumides.  Oleme antud valdkonnas tegutsenud juba kakskümmend aastat ning meie meeskonna kogemused ulatuvad veel kaugemalegi.

  • Projekteerime parima võimaliku lahenduse
  • Paigaldame vastavalt nõuetele ja arvestame Teie hoone eripäraga

Hooldame ja remondime kõiki seadmeid

Ettevõttest

ComfortAir OÜ on 2003. aastal asutatud Eesti erakapitalile põhinev ettevõte.
Meie ettevõte on registreeritud Eesti Vabariigi Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis ning omab järgmisi litsentse:

  • EEH004836 (EMTAK 43221 Ehitus) Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimasüsteemide paigaldus;
  • EEJ002321 (EMTAK 71121 Ehitusjärelvalve) Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine.
  • FKKL/323030 ∙ Fluoritud kasvuhoonegaase sisaldavate või nende sisaldamise võimalusega paiksete jahutus-, kliimaseadmete või soojuspumpade käitlemisluba.

Me pakume kütte, konditsioneerimise ja ventileerimise valdkonnas professionaalsete teenuste täielikku spektrit.
Me oleme spetsialiseerunud äri-, tööstus- ja olmeruumides kasutatavate konditsioneerimis- ja ventilatsioonisüsteemide tarnimisele, paigaldamisele, tehnohooldusele ja remondile.

Miks meie?

Meie ettevõtte hea maine tugineb sellele, et me pakume täielikku teenuste paketti, mis sisaldab kliimaseadmete projekteerimist, paigaldust, hooldust ja remonti, mille teostamisel arvestatakse meie klientide kõiki individuaalseid soove.

Meie kliendibaas sisaldab suuri tehaseid, restoranide, kaupluste ja kasiinode võrku ning hulgaliselt erakliente.
Meie tööstiilile ei leidu võrdväärset ja me oleme oma operatiivsuse, usaldusväärsuse ja professionaalsuse üle uhked.

Meie ettevõtte töötajad on kvalifitseeritud spetsialistid, kellel on konditsioneerimis- ja ventilatsioonisüsteemide paigaldamise valdkonnas suured töökogemused.

Töötajate kõrge professionaalsus on meie edu võti nii praegu kui ka tulevikus. Kohusetundlik töösse suhtumine ja igale kliendile individuaalne lähenemine teeb meie tööstiili kordumatuks.

Kakskümmend aastat turul

Selle aja jooksul oleme me ära teeninud professionaalse ja usaldusväärse partneri maine nii Eestis kui ka väljaspool selle piire.

Ettevõtte juhtkond ja juhtivspetsialistid töötavad ventilatsiooni ja konditsioneerimise valdkonnas juba rohkem kui 27 aastat. Olles alustanud oma karjääri selles valdkonnas 1995. aastal, monteerisid nad üle kolme ja poole tuhande seadmekomplekti, teostasid lepingu allkirjastamise hetkest kuni „võtmed kätte” üleandmiseni üle kahe tuhande väikese ja ligi kümme suurt projekti, millest neljal oli seadmete võimsus 430 – 820 kilovatti. See on fakt, et meie spetsialistide poolt 26 aastat tagasi paigaldatud seadmed töötavad tänaseni.

Mugavuse tehnoloogia

Meie rikkalik kogemus mugavate tingimuste loomise valdkonnas, tarnitavate seadmete lai valik ning professionaalsete ja kõrgkvaliteetsete teenuste täielik spekter võimaldab lahendada ventilatsiooni ja konditsioneerimisega seotud ülesandeid mis tahe keerukuse ja otstarbega objektidel – alates väikesest kabinetist kuni tootmishooneni välja.

Teenused

Meie ettevõte osutab konditsioneerimis- ja ventilatsioonisüsteemide tarnimise, projekteerimise, paigaldamise ja hooldamisega seotud teenuseid.

Pakume laias valikus konditsioneerimissüsteeme olme-, äri- ja tööstusruumidesse paigaldamiseks, samuti õhufiltreid ventilatsioonisüsteemidele.